Nieruchomości Warszawa

PL EN DE RU
login
hasło
Kontakt: 0048 509 973 899
Sprzedam mieszkanie Warszawa - 117 m2
Lokalizacja:
Warszawa
Kontakt:
Telefon kontaktowy: 0048 509 973 899
Dane:
Powierzchnia: 117 m2
Cena:
475 000 zł
Sprzedam mieszkanie w Warszawie
Nieruchomsoci Warszawa

Lubisz ciszę, spokój. Zgiełk Warszawy męczy Cię i nie pozwala wypocząć po całym dniu pracy. Najważniejsza jest dla Ciebie rodzina. Szukasz miejsca gdzie Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie bawić się w ogródku. Przyjaźni sąsiedzi, wygodne życie… Osiedle mieszkaniowe „Wiślany Brzeg” to odpowiednie miejsce dla Twojej rodziny.
„Wiślny Brzeg” to kameralne osiedle pięciu domów mieszkalnych cztero lokalowych. Mieszkania 3 bądź 4 pokojowe o pow. 117 m2 z przynależnym garażem (plus miejsce postojowe na podjeździe) i ogródkiem o powierzchni do 400m2. Dodatkowo do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwością zaadaptowania (powierzchnia podłóg to ponad 100m2).
Inwestycja w trakcie realizacji. Zakończenie prac budowlanych lipiec 2013 r., oddanie do użytkowania oraz podpisywanie aktów notarialnych - sierpień/wrzesień 2013 r.
Mieszkania bezczynszowe to hit na rynku mieszkaniowym w Warszawie. Tu właściciel kontroluje wydatki i decyduje o opłatach eksploatacyjnych. Mieszkania bezczynszowe "Wiślany Brzeg" to brak zbędnych opłat za : zarząd wspólnoty bądź spółdzielni, miejsce postojowe, części wspólne w budynku, składki na fundusz remontowy czy firmy sprzątające bądź dozorcę.
Osiedle oddalone jest o 500 metrów od ul. Modlińskiej, oraz tylko o 5 km od nowo wybudowanej Trasy Mostu Północnego. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska (autobus linii nr 211 z przystankiem na ul. Przyrzecze, 302, 723, 731, 741, N63) oraz linie prywatne. Niebawem mieszkańcy Białołęki będą mogli również korzystać ze specjalnego tramwaju który połączy osiedla Tarchomina (jadać Mostem Północnym) do stacji Metro Młociny.
Osiedle „Wiślany Brzeg” to przede wszystkim jednak blisko natury. Kępa Tarchomińska i wiślany brzeg od które nazwę wzięło nasze osiedle oddalone jest o niecały 1 km. Okoliczne sąsiedztwo wiosną i latem oferuje wspaniałe warunki do spędzania wolnego czasu. Spacery, przejażdżki rowerowe czy romantyczne pikniki. A wysoki wał przeciw powodziowy zapewnia bezpieczeństwo okolicznych mieszkańców.
W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, kościół, dobrze zaopatrzone sklepy, lokalne bazary ze świeżymi warzywami, owocami i regionalnymi produktami, stadnina konin, etc.
Przygotowując projekty mieszkań bezczynszowych „Wiślanego Brzegu” koncentrowaliśmy się aby zapewnić komfort mieszkania jak w domu jednorodzinnym. Dokonaliśmy podziału na 3 strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W części dziennej zaprojektowaliśmy przestronny salon (29 m2) z miejscem na kominek który w chłodne dni ogrzeje mieszkanie, oddzielną przestronną i widną kuchnię z jadalnią (17,10 m2). Znalazło się również miejsce na dużą łazienkę (7,4 m2) oraz wiele wnęk na szafy i schowki. Część nocną uzupełniają dwie (16 m2, 15 m2; plus możliwość wygospodarowania dodatkowego pokoju kosztem jadalni) bądź trzy sypialnie (15 m2, 12,3 m2, 10,2 m2). Dodatkowo do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwością zaadaptowania (powierzchnia podłóg to ponad 100m2). Mieszkania posiadają certyfikaty energetyczne, a bardzo dobre izolacje przekładają się na niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły techniczne :
- technologia tradycyjna z pustaków ceramicznych Porotherm 25
- ocieplenie styropianem gr. 15 cm, pokryte tynkiem akrylowym
- dach kryty blacho dachówką w kolorze grafitowym (ocieplenie wełną mineralną 15 cm)
- okna PCV w kolorze orzech, 5 komorowe, okucia Winkhaus,
- przewód kominowy przystosowany do montażu kominka
- kanalizacja planowana przez m.st. na 2015/2016r.
W standardzie developerskim :
- rozprowadzone instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazową, centralnego ogrzewania, alarmowa, telewizyjna, telefoniczna, domofonowa)
- piec gazowy 24KW „BROTJE” dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania (możliwość zabudowy), grzejniki płytowe kompaktowe firmy „COSMO”, w kuchni oraz łazience ogrzewanie podłogowe
- tynki gipsowe, wylewki betonowe pod ułożenie podłogi
- parapety wewnętrzne konglomerat marmurowy, zewnętrzne PCV w kolorze grafitowym
- w kuchni instalacje trójfazowe dostosowane do kuchenek elektrycznych bądź indukcyjnych (możliwość zainstalowania kuchenek gazowych)
Szacunkowe miesięczne koszty utrzymania dla rodziny 2 + 1 :
- woda 40 zł w okresie zimowym, 80 zł w okresie letnim
- gaz w okresie letnim 100 zł, w okresie zimowym 300 zł
- prąd wg. zużycia
- monitroring firmy ochroniarskiej 40 zł
- internet / telewizja wg. taryfy operatora
Brama garażowa ocieplona segmentowa firmy „HORMANN” otwierana na pilota. Drzwi zewnętrzne w kolorze orzech firmy PTZ. Ciągi komunikacyjne oraz podjazd do garażu wyłożony kostką brukową, ogródki ogrodzone, wiata śmietnikowa. Osiedle zamknięte z gościnnymi miejscami postojowymi oraz placem zabaw dla małych mieszkańców osiedla. Wjazd na osiedle przez zamykaną bramę na pilota.
Dostępne mieszkanie w sprzedaży:
117 m2 na parterze + ogródek 120 m2 stan deweloperski 475 000 zł

Kontakt 0048 509973899
Mapa dojazdu
Podobne oferty
Oferty polecane - Nieruchomości
Sprzedam dom
180 m2 / 800 000 zł
Oferty polecane - Nieruchomości
Sprzedam mieszkanie Warszawa
56 m2 / 485 000 zł
Oferty polecane - Nieruchomości
Sprzedam działkę
2 212 m2 / 320 000 zł
Nieruchomości Projekty Artykuły Kalkulator kredytowy O nas Kontakt