Nieruchomości Warszawa

PL EN DE RU
login
hasło
Kontakt: 0048 608 417 389
Sprzedam dom Warszawa Podkowa Leśna - 276 m2
Lokalizacja:
Podkowa Leśna (Warszawa)
Czeremchowa
Kontakt:
Telefon kontaktowy: 0048 608 417 389
Adres e-mail: magda_nie@poczta.onet.pl
Dane:
Powierzchnia: 276 m2
7 pokoi
Cena:
1 990 000 zł
PODKOWA lEŚNA K/WARSZAWY DOM PARTEROWY

Oferta bezpośrednia - tel. 608417389
e-mail : magda_nie@poczta.onet.pl

Dom parterowy jest znakomicie zaprojektowany. Dbałość o wygodę mieszkańców została umiejętnie połączona z dbałością o przepiękną przyrodę Podkowy Leśnej.
Dom został "wpisany w starodrzew". Bryła, która zgodnie z zasadami dobrej architektury wydaje się dużo mniejsza z zewnątrz, daje dużo przestrzeni wewnątrz. Ma 2 niezależne wejścia więc nadaje się świetnie dla rodziny wielopokoleniowej.
56 metrowy salon poprzez liczne przeszklenia jest wtopiony w piękny ogród leśny. Projekt domu został uznany za najlepszy projekt roku, korespondujący z charakterem Miasta-Ogrodu Podkowa Leśna.
Dom składa się z salonu z jadalnią 56 m2 i 5 sypialni (4 z nich mają duże szafy lub garderoby), 3 łazienek ( jedna z nich z sauną i wanną z hydromasażem) i dodatkowej gościnnej ubikacji, 30 metrowej mieszkalnej piwnicy z osobnym wejściem, która może służyć jako pokój fitness lub gabinet, 3 tarasów. Przy wygodnej kuchni znajduje się spora spiżarnia. Wszystkie pomieszczenia łącznie z łazienkami, spiżarnią i garderobami mają okna. Dom nadaje się dla małych dzieci, czy osób starszych lub niepełnosprawnych.
Zbudowany został z cegły w technologii tradycyjnej. Są tu wszystkie media: podwójna woda: miejska i studnia, kanalizacja, gaz miejski. Na terenie ogrodu znajduje się oczko wodne i murowany grill. Dom leży w najpiękniejszej części Podkowy Leśnej. Zlokalizowany jest koło 150 m od zabytkowego parku, koło 700 m od centrum i 600 m od szkoły, 300 m od jednej z 3 pobliskich stadnin koni, 400 m od stacji WKD. Posesja znajduje się przy ciche uliczce, z której korzystają niemal wyłącznie mieszkańcy kilku nieruchomości. Przez okno częściej można zobaczyć ludzi przejeżdżających ulicą konno, niż samochodem.
Liczne inwestycje drogowe, w tym budowa bezkolizyjnych skrzyżowań i autostrady A2 radykalnie poprawiły dojazd samochodem do oddalonej o 26 km Warszawy. Oddalona o 400 m od domu zmodernizowana kolejka WKD jest znakomitą komunikacją dla dzieci i osób chcących uniknąć korków i problemów z parkowaniem w centrum Warszawy.
Podkowa Leśna jest jedną z najpiękniejszych miejscowości podwarszawskich i od lat stanowi jedną z najbardziej poszukiwanych lokalizacji. Wiele domów zostało tu wybudowanych jeszcze przed wojną. W Podkowie Leśnej mieszkało i bywało wielu ludzi ważnych dla polskiej kultury i literatury. Stała się również miejscem gdzie artyści umiejscawiali akcję swoich dzieł. Nic więc dziwnego, że dzisiaj oferta oświatowa i kulturalna Podkowy Leśnej i pobliskiego Milanówka nie odbiega, a niejednokrotnie nawet przewyższa poziomem ofertę Warszawy. Wysoki poziom kultury mieszkańców i inteligencki charakter Podkowy znalazł wyraz w fakcie, jakim była najwyższa w Polsce frekwencja w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego, a miasto zyskało w związku z tym tytuł "Pępka Europy". W Podkowie są liczne jak na tak niewielką miejscowość kawiarenki i restauracje. Działa prężnie dom kultury z kinem i rozległą ofertą zajęć dla dzieci i dorosłych.

Kontakt: tel. 608417389
e-mail : magda_nie@poczta.onet.pl

Szczegóły oferty:
Dodatkowe:
Woda: miejska; Ogrodzenie: drewniane; Materiał: cegła; Własność: własność; Elektryczność: jest; Podpiwniczenie: częściowe; Pow. działki (m2): 1780 m2;
Okna: drewniane; Pow. użyt. (m2): 276 m2; Rodzaj: willa; Gaz: jest; Taras: jest; Pow. salonu (m2): 56 m2;
Ogrzewanie: gazowe; Kanalizacja: miejska; Dojazd: asfaltowy; Standard: bardzo dobry; Liczba łazienek: 4; Rok budowy: 1998;

Mapa dojazdu
Podobne oferty
Oferty polecane - Nieruchomości
Sprzedam mieszkanie Warszawa
40 m2 / 2 200 zł
Oferty polecane - Nieruchomości
Sprzedam lokal komercyjny
40 000 m2 / 1 zł
Oferty polecane - Nieruchomości
Sprzedam działkę
40 000 m2 / 80 000 zł
Nieruchomości Projekty Artykuły Kalkulator kredytowy O nas Kontakt