Nieruchomości Warszawa

PL EN DE RU
login
hasło
Kontakt: 0048 662 847 847
Sprzedam mieszkanie Warszawa - 76 m2
Lokalizacja:
Warszawa
Czerniakowska 38A
Kontakt:
Telefon kontaktowy: 0048 662 847 847
Dane:
Powierzchnia: 76 m2
3 pokoje
Cena:
495 000 zł
Sprzedam mieszkanie w Warszawie
Nieruchomości Warszawa

Zapraszam do nabycia pięknego, przestronnego i bardzo słonecznego mieszkania na Dolnym MOKOTOWIE w rejonie ulicy Czerniakowskiej, Zwierzynieckiej i Gagarina, raptem 3 km od CENTRUM. Rejon ten jest świetnie skomunikowany z Centrum i pozostałymi dzielnicami. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się PARK ŁAZIENKI, dorzecze WISŁY z piękną roślinnością i malownicze ogródki działkowe. Bardzo blisko jest C.H. BEST MALL, banki, sklepy spożywcze, pełna infrastruktura handlowa oraz przystanki autobusowe (skrzyżowanie ul. Czerniakowskiej i ul. Gagarina).
Mieszkanie znajduje się w całkowicie wyremontowanym budynku z 1986 roku. Konstrukcja budynku jest wykonana w technologii Rama H, czyli wylewki betonowej podobnej do obecnych dzisiaj stosowanych technologii budów. Nie jest to tzw. wielka płyta. Budynek ma wymienione wszystkie instalacje i sprawia wrażenie z zewnątrz i w wewnątrz budynku całkiem nowego. Ma piękne otoczenie na zewnątrz. Administrowany jest przez Spółdzielnię ENERGETYKA.
Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze od strony zachodniej, dodatkowo poza znakomitą stroną świata ma w pełni oszkloną dużą LOGGIE.
Mieszkanie jest po remoncie i obecnie trzeba się jedynie wprowadzić i mieszkać w pięknych funkcjonalnych wnętrzach. Dla wygody przyszłych właścicieli jest też możliwość sprzedaży z częściowym umeblowaniem.
Kuchnia jest zaprojektowana przez architekta wnętrz. Została wykonana 2 lata temu. Sprzęt AGD ELEKTROLUX i ARISTON. Łazienka jest wykończona w jasnej glazurze na ścianach i ciemnej na podłodze armatura GROHE.
Pokoje są pomalowane oraz maja drobne dekoracyjne tynki. Są dodatkowo nowoczesne wykończenia karton-gipsowe. Podłoga była wycyklinowana i lakierowana około 6 miesięcy temu i od tamtej pory nie była użytkowana okna są nowe parapety z marmuru.
Dodatkowo mamy piwnicę i na piętrze dużą pakamerę oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ, jest słoneczne i naprawdę bardzo ładne. Przyszły nabywca będzie niezwykle zadowolony. Cena podlega negocjacji. Dopuszczam możliwość zamiany na małe mieszkanie działkę budowlaną lub stary dom (tylko w Warszawie).


Kontakt 0048662 847 847
Mapa dojazdu
Podobne oferty
Oferty polecane - Nieruchomości
Sprzedam mieszkanie Warszawa
119 m2 / 3 700 zł
Oferty polecane - Nieruchomości
Sprzedam działkę Bydgoszcz
2 101 m2 / 130 000 zł
Oferty polecane - Nieruchomości
Sprzedam działkę
1 500 m2 / 265 000 zł
Nieruchomości Projekty Artykuły Kalkulator kredytowy O nas Kontakt